عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

آخرین سرگرمی و اخبار

عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

عکس نیوشا ضیغمی| عکسهای نیوشا ضیغمی| نیوشا ضیغمی


عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

در این مراسم که در خیابان پاسداران تهران برگزار شد، چهره های هنری و رسانه ای حضور داشتند که از میان آن ها می توان به محمدرضا شریفی نیا، سید علی ضیاء، آنا نعمتی، بهنوش بختیاری، رضا رویگری، دانیال عبادی، کمند امیرسلیمانی و… اشاره کرد.

niyoosha Zeighami عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

 

niyoosha Zeighami11 عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

 

نیوشا ضیغمی در مورد علت افتتاح این کلینیک زیبایی به کافه سینما می گوید: «من پیش از این، یک کلینیک زیبایی و سلامت پوست تاسیس کرده بودم که متاسفانه به دلیل بی درایتی و عدم مسولیت پذیری پزشکی که در این کلینیک با ما همکاری داشت، ترجیح دادم این مرکز را تعطیل کنم. از این پزشک هم در مراجع قانونی طرح شکایت کردم و هنوز هم پیگیر شکایتم هستم. در هر صورت به دلایل اتفاقاتی که افتاد آن مرکز تعطیل شد و بعد از وقفه ای که در این میان ایجاد شد، تصمیم گرفتم کلینیک جدیدی را راه اندازی کنم.»

niyoosha Zeighami13 عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

 

niyoosha Zeighami8 عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

 

niyoosha Zeighami9 عکسهای نیوشا ضیغمی در روز تاسیس کلینیک زیبایی اش..

 

وی ادامه می دهد:«فکر می کنم سلامت پوست، مو و بدن در کنار زیبایی مساله مهمی است که باید به آن توجه داشت. ما در این کلینیک بیشتر به مسائل مربوط به سلامت پوست، مو و بدن می پردازیم و همه کارها زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود.» بازیگر اخراجی ها در پایان می گوید: «متاسفانه برخی موارد بوده که از اسم من برای تبلیغات موسسات و کلینیک های مختلف استفاده شده که هیچ کدام از آن ها مورد تایید من نبوده و کلینیک ما در هیچ یک از شهرهای کشور شعبه ای ندارد.

تاریخ مطلب : 21 اکتبر 2013
نظرات

ارسال یک پاسخ